Rx9lQSoAWGEQiN2sVw7ysA4yskHPvltnQ9p44pTC1fP80eGSBQPVlPJrnrthvWGnF1wm2FAenuZyOf5d
O nas

O nas - PP Brothers

Jest kilka rzeczy, które ludzkości naprawdę się udały: pizza, zmywarka do naczyń, loty w kosmos.
I kawa. Przede wszystkim ludzkości udała się kawa.

A nam w życiu udała się nasza palarnia. Nie, nie jesteśmy dwoma facetami, którzy mówią jak to pewnego dnia w górach Kenii odkryli miłość do kawy, poczuli pasję jej wypalania. Raczej nie spodziewaj się nas również w roli Youtuberów, którzy rozcierają w dłoniach ziarna kawy i przymykają oczy z zachwytu.
Jesteśmy braćmi, mamy palarnię kawy speciality pod szyldem PP Brothers - coffee roasters. Robimy w niej cuda, naprawdę. W naszym sklepie znajdziesz tak dobrą kawę, że się w niej zakochasz. Ale nie ma u nas snobizmu i lansu, nie ma otoczki mody na kawę.
OK, mamy świra na jej punkcie, nasze kuchnie to małe laboratoria, w schowkach naszych aut zamiast choinek zapachowych leżą paczki z testowym ziarnem. To wszystko prawda.

Ale nasza pasja polega na tym, że po prostu lubimy dobrą kawę i chcemy, by jak najwięcej osób też piło dobrą kawę. Proste, prawda?

Wszyscy staramy się żyć dziś komfortowo, mimo, że pracujemy coraz więcej i mamy coraz mniej czasu na przyjemności. Najwyższa pora zrobić sobie rachunek, co warto zatrzymać, a z czego możesz spokojnie zrezygnować. Więc według nas możesz dać sobie spokój z tofu i kaszą jaglaną na każde śniadanie. Możesz zapomnieć o regularnym joggingu. Ale, człowieku! Nie odpuszczaj sobie w kwestiach kawy! To przecież jedna z najwspanialszych przyjemności, jakie możesz sobie sprawić sam.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl